Tootja: Intellinet
Mudel: 720427
EAN: 0766623720427
Intellinet 720427. Toote värv: Must, Materjal: Metall, Paigaldus: Serverikappi paigutamine. Laius: 482,6 mm, Kõrgus: 44,4 mm, Sügavus: 135,6 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intellinet Patchpanel,19"",Blank,24Port,1U,Cable Manag.,zwart | €28.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Metall |
| Paigaldus | Serverikappi paigutamine |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Juhtmehaldus | |
| Võrgustumine | |
| Portide hulk | 24 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482,6 mm |
| Kõrgus | 44,4 mm |
| Sügavus | 135,6 mm |
| Kaal | 590 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |