Tootja: Intellinet
Mudel: 513579
EAN: 0044111641752
Intellinet 513579. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Ethernet-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet, Pistmik(ud): RJ-45. Toote värv: Must, Paigaldus: Serverikappi paigutamine, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 88 mm, Kõrgus: 48 mm, Sügavus: 482 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Intellinet Network Solutions Patch panel 19" 2U 48x RJ-45 UTP Cat.5e (513579) | €85.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Paigaldus | Serverikappi paigutamine |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Sertifikaat | UL E313857 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Portide hulk | 48 |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Toetatud kaablitüübid | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 88 mm |
| Kõrgus | 48 mm |
| Sügavus | 482 mm |
| Kaal | 1,37 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |