Tootja: Intellinet
Mudel: 513548
EAN: 0766623513548
Intellinet 513548. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X), Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet. Toote värv: Must, Paigaldus: Serverikappi paigutamine, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 43 mm, Kõrgus: 48 mm, Sügavus: 482 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Intellinet Network Solutions Patch panel 1U 19" 16x RJ-45 UTP Cat.5e (513548) | €37.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Paigaldus | Serverikappi paigutamine |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Sertifikaat | UL |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000BASE-T(X) |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Portide hulk | 16 |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Toetatud kaablitüübid | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 43 mm |
| Kõrgus | 48 mm |
| Sügavus | 482 mm |
| Kaal | 710 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |