Tootja: Equip
Mudel: 326424
EAN: 4015867111567
Equip 326424. Pistmik(ud): RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Toetatud kaablitüübid: Cat6. Toote värv: Must, Paigaldus: Serverikappi paigutamine, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 44 mm, Kõrgus: 483 mm, Sügavus: 109 mm. Pakendi laius: 150 mm, Pakendi sügavus: 75 mm, Pakendi kõrgus: 560 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip Patch Panel - Schwarz - 1U - 48.3 cm (19") | equip | 326424 | 4015867111567 | €61.37 |
|
hiq24.de |
Patchpanel Equip CAT6 schwarz 1U/1HE 24 Ports | €73.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Paigaldus | Serverikappi paigutamine |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Võrgustumine | |
| Portide hulk | 24 |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Toetatud kaablitüübid | Cat6 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 44 mm |
| Kõrgus | 483 mm |
| Sügavus | 109 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 75 mm |
| Pakendi kõrgus | 560 mm |
| Pakendi kaal | 1,87 kg |