Tootja: Equip
Mudel: 208015
EAN: 4015867159477
Equip 208015. Pistmik(ud): RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Toetatud kaablitüübid: Cat5e. Toote värv: Must, Paigaldus: Serverikappi paigutamine, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 44 mm, Kõrgus: 239 mm, Sügavus: 28 mm. Pakendi laius: 80 mm, Pakendi sügavus: 50 mm, Pakendi kõrgus: 285 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip Pro - Patch Panel - RJ-45 X 12 - Schwarz - 1U - 25.4 cm (10") | equip | 208015 | 4015867159477 | €11.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Paigaldus | Serverikappi paigutamine |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Sertifikaat | ANSI/TIA/EIA 568 |
| Võrgustumine | |
| Portide hulk | 12 |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Toetatud kaablitüübid | Cat5e |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 44 mm |
| Kõrgus | 239 mm |
| Sügavus | 28 mm |
| Kaal | 320 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 80 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 285 mm |
| Pakendi kaal | 340 g |
| Pakendi tüüp | Karp |