| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT PP1033 pistikupesa 1U | €65.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | SPCC |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Juhtmehaldus | |
| Võrgustumine | |
| Portide hulk | 24 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482,4 mm |
| Kõrgus | 44,1 mm |
| Sügavus | 92,3 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |