| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intronics - Patchpaneel | €25.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | ABS, SPCC |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Juhtmehaldus | |
| Võrgustumine | |
| Portide hulk | 24 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482,6 mm |
| Kõrgus | 43,6 mm |
| Sügavus | 92,3 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |