Tootja: WMF
Mudel: 04.1664.0011
EAN: 4211129132435
WMF Kult X 04.1664.0011. Kannu mahutavus: 2 l, Toote värv: Must, Roostevaba teras. Võimsus: 500 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50-60 Hz. Laius: 249 mm, Sügavus: 189 mm, Kõrgus: 451 mm. Pakendi laius: 265 mm, Pakendi sügavus: 405 mm, Pakendi kõrgus: 375 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
WMF Kult X 04.1664.0011 köögikombain 500 W 2 l Must, Roostevaba teras | €145.59 |
|
mts.ee |
WMF Kult X 04.1664.0011 köögikombain 500 W 2 l Must, Roostevaba teras | €199.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 500 W |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 500 W |
| AC-sisendsagedus | 50-60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 2 l |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Bluetooth | |
| Impulssfunktsioon | |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 2 |
| Säilituskarp | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Turvalukustus | |
| Nõudepesumasinakindel | |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas olevate riivketaste arv | 4 |
| Kaasas kate | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 451 mm |
| Laius | 249 mm |
| Sügavus | 189 mm |
| Kaal | 3,7 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 265 mm |
| Pakendi sügavus | 405 mm |
| Pakendi kõrgus | 375 mm |
| Pakendi kaal | 4,7 kg |