Tootja: Tristar
Mudel: MX-4817
EAN: 8713016066473
Tristar MX-4817. Kannu mahutavus: 5 l, Toote värv: Valge, Kontrolli tüüp: Nööbid, Pöörlev. Kannu materjal: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 1200 W. Kaal: 4,54 kg. Pakendi laius: 413 mm, Pakendi sügavus: 244 mm, Pakendi kõrgus: 339 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1200 W |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 5 l |
| Toote värv | Valge |
| Bluetooth | Ei |
| Impulssfunktsioon | Jah |
| Päripäeva pöörlemine | Jah |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Muudetav kiirus | Jah |
| Kiiruste arv | 6 |
| Sisseehitatud kaal | Ei |
| Tsitrusepress | Ei |
| Kohvi jahvatamine | Ei |
| Hakklihamasin | Ei |
| Sõtkumisfunktsioon | Jah |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | Jah |
| Märgutuli | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 2 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 16 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 4 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 32 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 360 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 512 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 426 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10,9 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 736 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 1460 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 1760 tk |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kate | Jah |
| Pastavalmistaja | Ei |
| Vahusti | Jah |
| Sõtkumisotsik | Jah |
| Taignakonksud | Jah |
| Visplid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4,54 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 413 mm |
| Pakendi sügavus | 244 mm |
| Pakendi kõrgus | 339 mm |
| Pakendi kaal | 5,13 kg |