Tootja: Tefal
Mudel: QB516D38
EAN: 3016662816382
Tefal QB516D38. Kannu mahutavus: 4,6 l, Toote värv: Hõbe, Mikser: 1,5 l. Kannu materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 1100 W. Laius: 428 mm, Kõrgus: 324 mm, Kaal: 7,66 kg. Pakendi laius: 372 mm, Pakendi sügavus: 572 mm, Pakendi kõrgus: 375 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
TEFAL Kuhinjski robot Masterchef QB516D38 | €319.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1100 W |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 4,6 l |
| Toote värv | Hõbe |
| Funktsioonide arv | 6 |
| Kiiruste arv | 8 |
| Mikser | 1,5 l |
| Koogitaigna mahutavus kaalu järgi | 1,5 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| Materjal | |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 428 mm |
| Kõrgus | 324 mm |
| Kaal | 7,66 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 372 mm |
| Pakendi sügavus | 572 mm |
| Pakendi kõrgus | 375 mm |
| Pakendi kaal | 11 kg |