Tootja: Tefal
Mudel: QB150138
EAN: 3016661159374
Tefal QB150138. Kannu mahutavus: 4,8 l, Toote värv: Valge, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Kannu materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 800 W. Laius: 235 mm, Kõrgus: 312 mm, Kaal: 4,38 kg. Pakendi laius: 244 mm, Pakendi sügavus: 414 mm, Pakendi kõrgus: 354 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
TEFAL kuhinjski robot KTM Essential [QB150138] | €109.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 800 W |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 4,8 l |
| Toote värv | Valge |
| Bluetooth | |
| Funktsioonide arv | 3 |
| Impulssfunktsioon | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Kiiruste arv | 6 |
| Blenderi lisatarvik | |
| Sõtkumisfunktsioon | |
| Koogitaigna mahutavus kaalu järgi | 1,8 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 235 mm |
| Kõrgus | 312 mm |
| Kaal | 4,38 kg |
| Materjal | |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 244 mm |
| Pakendi sügavus | 414 mm |
| Pakendi kõrgus | 354 mm |
| Pakendi kaal | 6,02 kg |