Tootja: Tefal
Mudel: QB813D
EAN: 3016661152238
Tefal Masterchef Gourmet QB813D. Kannu mahutavus: 6,7 l, Toote värv: Metallik, Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Kannu materjal: Metall. Võimsus: 1500 W. Laius: 380 mm, Sügavus: 290 mm, Kõrgus: 370 mm. Pakendi laius: 843 mm, Pakendi sügavus: 343 mm, Pakendi kõrgus: 432 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Robot Tefal QB813D38 KTM | €732.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1500 W |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 6,7 l |
| Toote värv | Metallik, Roostevaba teras |
| Bluetooth | |
| Impulssfunktsioon | |
| Päripäeva pöörlemine | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 8 |
| Tsitrusepress | |
| Kohvi jahvatamine | |
| Hakklihamasin | |
| Mikseri funktsioonid | Segamine, Segamine |
| Sõtkumisfunktsioon | |
| Taignanõu maht | 2,6 l |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 380 mm |
| Kõrgus | 370 mm |
| Sügavus | 290 mm |
| Kaal | 14,9 kg |
| Pakendi sisu | |
| Taignaseadeldis | |
| Kaasas kannmikser | |
| Materjal | |
| Kannu materjal | Metall |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 105,5 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 81,3 kg |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 2 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 2 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 206 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 430 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 490 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 843 mm |
| Pakendi sügavus | 343 mm |
| Pakendi kõrgus | 432 mm |
| Pakendi kaal | 20,3 kg |