Tootja: Princess
Mudel: 01.221054.01.001
EAN: 8712836972636
Princess 221054. Kannu mahutavus: 1,2 l, Toote värv: Söehall, Roostevaba teras, Läbipaistev, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Kannu materjal: Plast, Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 1000 W, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Pakendi sisu: Princess 221054 Food Processor, blender, chopper, 2 discs for grating and slicing, dough hook,...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Pistiku tüüp | Type C (CEE 7/17) |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 1,2 l |
| Toote värv | Söehall, Roostevaba teras, Läbipaistev |
| Funktsioonide arv | 8 |
| Jääpurustamine | |
| Impulssfunktsioon | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Kiiruste arv | 3 |
| Muudetav kiirus | |
| Blenderi lisatarvik | |
| Sisseehitatud kaal | |
| Tsitrusepress | |
| Mahlapress | |
| Soojendusfunktsioon | Ei |
| Mikser | 1,75 l |
| Hakklihamasin | |
| Kohvi jahvatamine | |
| Mikseri funktsioonid | Segamine, Tükeldama, Segamine |
| Sõtkumisfunktsioon | |
| Juhtme pikkus | 1,2 m |
| Juhtmehoidik | |
| Roostevabast terasest tera kaasa arvatud | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Turbo | |
| Maht | 2 kg |
| Turvalukustus | Ei |
| Labade arv | 3 |
| Lihtne puhastada | |
| Märgutuli | |
| Libisemiskindel alus | |
| Reguleeritav viilutusketas | |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kannu materjal | Plast |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Lisatud tera riivimiseks | |
| Lisatud tera viilutamiseks | |
| Lisatud tera hakkimiseks | |
| Vahustusketas | |
| Mõõtetops | Ei |
| Nõu kaasa arvatud | |
| Kaasas kate | |
| Taignakonksud | |
| Pastavalmistaja | |
| Kaasas kannmikser | |
| Pakendi sisu | Princess 221054 Food Processor, blender, chopper, 2 discs for grating and slicing, dough hook, emulsifier, juicer and manual. |