Tootja: Ninja
Mudel: BN650EU
EAN: 0622356241243
Ninja BN650. Kannu mahutavus: 2,1 l, Toote värv: Hõbe. Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 850 W, AC-sisendpinge: 240 V. Laius: 250 mm, Sügavus: 197 mm, Kõrgus: 407 mm. Pakendi laius: 250 mm, Pakendi sügavus: 302 mm, Pakendi kõrgus: 445 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Ninja BN650 robot de cuisine 850 W 2,1 L Argent Balances intégrées | €131.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 850 W |
| AC-sisendpinge | 240 V |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 2,1 l |
| Toote värv | Hõbe |
| Bluetooth | |
| Funktsioonide arv | 4 |
| Kiiruste arv | 2 |
| Muudetav kiirus | |
| Sisseehitatud kaal | |
| Tsitrusepress | |
| Hakklihamasin | |
| Kohvi jahvatamine | |
| Sõtkumisfunktsioon | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Lihtne puhastada | |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Lisatud tera riivimiseks | |
| Lisatud tera hakkimiseks | |
| Retseptiraamat | |
| Juhend | |
| Kaasas kate | |
| Pastavalmistaja | |
| Nõu kaasa arvatud | |
| Taignaseadeldis | |
| Pakendi sisu | Quick start guide |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 407 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 197 mm |
| Kaal | 3,5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 302 mm |
| Pakendi kõrgus | 445 mm |
| Pakendi kaal | 4,75 kg |