| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Toidukombain Moulinex FP827E10 Hõbedane 1000 W | €369.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3 l |
| Toote värv | Hall |
| Funktsioonide arv | 31 |
| Impulssfunktsioon | Jah |
| Muudetav kiirus | Jah |
| Kiiruste arv | 6 |
| Sisseehitatud kaal | Ei |
| Tsitrusepress | Jah |
| Kohvi jahvatamine | Ei |
| Mikser | 2 l |
| Hakklihamasin | Ei |
| Sõtkumisfunktsioon | Jah |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Turvalukustus | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas olevate tarvikute arv | 10 tk |
| Lisatud tera riivimiseks | Jah |
| Spaatel | Jah |
| Sõtkumisotsik | Jah |
| Pastavalmistaja | Ei |
| Vahusti | Jah |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 330 mm |
| Laius | 230 mm |
| Materjal | |
| Tera materjal | Roostevaba teras |