Tootja: KitchenAid
Mudel: 859700401020
EAN: 5413184202712
KitchenAid Classic. Kannu mahutavus: 4,3 l, Toote värv: Must, Metallik, Kontrolli tüüp: Hoob. Kannu materjal: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Tsink. Võimsus: 275 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 358 mm, Sügavus: 221 mm, Kõrgus: 353 mm. Pakendi laius: 406 mm, Pakendi sügavus: 273 mm, Pakendi kõrgus: 413 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.trajektorija.lt |
KitchenAid Classic food processor 275 W 4.3 L Black, Metallic | €427.90 |
|
intop.lt |
Virtuvės kombainas KitchenAid Classic 275 W 4,3 L juodas, metalinis | €437.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 275 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Mootori võimsus | 0,19 hp |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 4,3 l |
| Toote värv | Must, Metallik |
| Bluetooth | |
| Päripäeva pöörlemine | |
| Impulssfunktsioon | |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Pöörlemiskiirus | 220 RPM |
| Pöörlemiskiirus (min) | 58 RPM |
| Pöörlemiskiirus (max) | 220 RPM |
| Ühe puutega ülikiirus | 58 RPM |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 10 |
| Mikseri funktsioonid | Mikserdama, Sõtkumine, Segamine, Segamine |
| Koogitaigna mahutavus kaalu järgi | 2,5 kg |
| Leivataigna mahutavus kaalu järgi | 1,7 kg |
| Munamahutavus | 12 munad |
| Taignapirukas (jahu kilogrammi kohta) | 500 g |
| Küpsiste võimalus | 80 tk |
| Kartulipüree võimalus | 1,1 kg |
| Vahukoore võimalus | 1 l |
| Juhtme pikkus | 1,15 m |
| Elektrooniline kiiruskontroll (ESC) | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Mootori tüüp | AC |
| Nõu jahumahutavus | 900 g |
| Turbo | |
| Libisemiskindel alus | |
| Päritoluriik | Ameerika Ühendriigid |
| Sertifikaat | CE |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Tsink |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Visplid | |
| Taignakonksud | |
| Vahusti | |
| Nõu kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 353 mm |
| Laius | 358 mm |
| Sügavus | 221 mm |
| Kaal | 10,5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 406 mm |
| Pakendi sügavus | 273 mm |
| Pakendi kõrgus | 413 mm |
| Pakendi kaal | 11,5 kg |