Tootja: Bosch
Mudel: MUMS2EW30
EAN: 4242005252336
Bosch Serie 2 MUMS2EW30. Kannu mahutavus: 3,8 l, Toote värv: Valge, Juhtme pikkus: 1,1 m. Kannu materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 700 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 266 mm, Sügavus: 277 mm, Kõrgus: 266 mm. Pakendi laius: 390 mm, Pakendi sügavus: 595 mm, Pakendi kõrgus: 350 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
Bosch Kuhinjski robot MUMS2EW30 | €184.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 700 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,8 l |
| Toote värv | Valge |
| Päripäeva pöörlemine | |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 4 |
| Hakklihamasin | |
| Juhtme pikkus | 1,1 m |
| Juhtmehoidik | |
| Masinpesukindlad aksessuaarid | |
| Lihtne puhastada | |
| Pakendi sisu | |
| Lisatud tera riivimiseks | |
| Vahusti | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 266 mm |
| Laius | 266 mm |
| Sügavus | 277 mm |
| Kaal | 6,38 kg |
| Materjal | |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 390 mm |
| Pakendi sügavus | 595 mm |
| Pakendi kõrgus | 350 mm |
| Pakendi kaal | 7,6 kg |