Tootja: Bosch
Mudel: MUMS2EB01
EAN: 4242005252312
Bosch Serie 2 MUMS2EB01. Kannu mahutavus: 3,8 l, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Koogitaigna mahutavus kaalu järgi: 2 kg. Kannu materjal: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast. AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz, Mootori võimsus: 700 hp. Laius: 266 mm, Sügavus: 277 mm, Kõrgus: 266 mm. Pakendi laius: 400 mm, Pakendi sügavus: 400 mm, Pakendi kõrgus: 352 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
Bosch Kuhinjski robot MUMS2EB01 | €226.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,8 l |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Päripäeva pöörlemine | |
| Impulssfunktsioon | |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 4 |
| Sõtkumisfunktsioon | |
| Koogitaigna mahutavus kaalu järgi | 2 kg |
| Juhtme pikkus | 1,1 m |
| Juhtmehoidik | |
| Turvalukustus | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Ülekoormuskaitse | |
| Libisemiskindel alus | |
| Lihtne puhastada | |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Pakendi sisu | |
| Lisatud tera viilutamiseks | |
| Vahusti | |
| Taignakonksud | |
| Visplid | |
| Nõu kaasa arvatud | |
| Mikser | |
| Võimsus | |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Mootori võimsus | 700 hp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 266 mm |
| Laius | 266 mm |
| Sügavus | 277 mm |
| Kaal | 5,1 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 195 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 400 mm |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi kõrgus | 352 mm |
| Pakendi kaal | 6 kg |