Tootja: Bosch
Mudel: MUM9BX5S65
EAN: 4242005036417
Bosch MUM9BX5S65. Kannu mahutavus: 5,5 l, Toote värv: Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Kannu materjal: Alumiinium, Korpuse materjal: Metall, Mikseri mõõdukruus: Klaas. Võimsus: 1500 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V. Laius: 222 mm, Sügavus: 433 mm, Kõrgus: 337 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1500 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 5,5 l |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Päripäeva pöörlemine | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Kiiruste arv | 7 |
| Blenderi lisatarvik | |
| Hakklihamasin | |
| Juhtmehoidik | |
| Libisemiskindel alus | |
| Ülekoormuskaitse | |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Metall |
| Kannu materjal | Alumiinium |
| Mikseri mõõdukruus | Klaas |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Taimer | |
| Pakendi sisu | |
| Nõu kaasa arvatud | |
| Taignakonksud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 433 mm |
| Laius | 222 mm |
| Kõrgus | 337 mm |
| Kaal | 16,1 kg |