Tootja: Bosch
Mudel: MUM5XW10
EAN: 4242005185191
Bosch MUM5XW10. Kannu mahutavus: 3,9 l, Toote värv: Valge, Kontrolli tüüp: Puudutus. Kannu materjal: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast. Kuvamise tüüp: LED. Võimsus: 1000 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz. Laius: 280 mm, Sügavus: 280 mm, Kõrgus: 271 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
BOSCH MUM5XW10 | €391.00 |
|
www.ox.ee |
Кухонный комбайн Bosch MUM5XW10 food processor 1000 W 3.9 L White Built-in scales | €460.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,9 l |
| Toote värv | Valge |
| Bluetooth | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Kiiruste arv | 7 |
| Muudetav kiirus | |
| Blenderi lisatarvik | |
| Sisseehitatud kaal | |
| Automaatne juhtmekerimissüsteem | |
| Juhtme pikkus | 1,1 m |
| Juhtmehoidik | |
| Taignanõu maht | 3,9 l |
| Sisse/välja lüliti | |
| Ülekoormuskaitse | |
| Ketaste arv | 4 ketast |
| Libisemiskindel alus | |
| Lihtne puhastada | |
| Sertifikaat | CE, EAC, VDE |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Taimer | |
| Pakendi sisu | |
| Lisatud tera lõikamiseks | |
| Lisatud tera riivimiseks | |
| Lisatud tera viilutamiseks | |
| Viilutaja, peen | |
| Viilutaja, keskmine | |
| Taignaseadeldis | |
| Kaasas kate | |
| Segamisvahend | |
| Vahusti | |
| Visplid | |
| Taignakonksud | |
| Juhend | |
| Nõu kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 280 mm |
| Kõrgus | 271 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kaal | 7,06 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 345 mm |
| Pakendi sügavus | 397 mm |
| Pakendi kõrgus | 400 mm |
| Pakendi kaal | 7,7 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 30 tk |