Tootja: Bosch
Mudel: MUM5XC4E
EAN: 4242005347520
Bosch MUM5XC4E. Kannu mahutavus: 3,9 l, Toote värv: Must, Juhtme pikkus: 1,1 m. Kannu materjal: Roostevaba teras. Kuvamise tüüp: LED. Võimsus: 1000 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 282 mm, Sügavus: 280 mm, Kõrgus: 271 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Virtuvinis kombainas Bosch MUM5XC4E MUM5XC4E (4242005347520) Virtuves kombains | €465.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,9 l |
| Toote värv | Must |
| Jääpurustamine | Jah |
| Päripäeva pöörlemine | Jah |
| Muudetav kiirus | Jah |
| Blenderi lisatarvik | Jah |
| Sisseehitatud kaal | Jah |
| Hakklihamasin | Jah |
| Automaatne juhtmekerimissüsteem | Jah |
| Juhtme pikkus | 1,1 m |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Ketaste arv | 4 ketast |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Pakendi sisu | |
| Lisatud tera lõikamiseks | Jah |
| Lisatud tera riivimiseks | Jah |
| Kaasas kannmikser | Jah |
| Nõu kaasa arvatud | Jah |
| Vahusti | Jah |
| Taignakonksud | Jah |
| Vispel | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 271 mm |
| Laius | 282 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kaal | 9 kg |
| Materjal | |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |