Tootja: Bosch
Mudel: MUM59N26DE
EAN: 4242002966564
Bosch MUM59N26DE. Kannu mahutavus: 3,9 l, Toote värv: Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Nööbid. Kannu materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 1000 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 282 mm, Sügavus: 280 mm, Kõrgus: 271 mm. Pakendi kaal: 7 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Virtuves kombaini Bosch MUM59N26DE - OReol.eu | €476.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,9 l |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Impulssfunktsioon | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Kiiruste arv | 7 |
| Muudetav kiirus | |
| Juhtmehoidik | |
| Turvalukustus | |
| Ketaste arv | 4 ketast |
| Ülekoormuskaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Retseptiraamat | |
| Taignaseadeldis | |
| Vahusti | |
| Koos kaussidega | Segamine |
| Segamisvahend | |
| Kaasas kate | |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |
| Materjal | |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 282 mm |
| Kõrgus | 271 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kaal | 6,1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 7 kg |