Tootja: Bosch
Mudel: MUM58W20
EAN: 4242005175413
Bosch MUM58W20. Kannu mahutavus: 3,9 l, Toote värv: Hõbe, Valge, Kontrolli tüüp: Nööbid. Kannu materjal: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast, Materjal, kann(ud): Plast. Võimsus: 1000 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 282 mm, Sügavus: 271 mm, Kõrgus: 280 mm. Pakendi laius: 350 mm, Pakendi sügavus: 390 mm, Pakendi kõrgus: 595 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Bosch MUM58W20 köögikombain 1000 W 3,9 l Hõbe, Valge | €306.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,9 l |
| Toote värv | Hõbe, Valge |
| Bluetooth | |
| Impulssfunktsioon | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 7 |
| Blenderi lisatarvik | |
| Mikser | 1,25 l |
| Vahetatavad terad | |
| Juhtmehoidik | |
| Roostevabast terasest tera kaasa arvatud | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Maht | 2,7 kg |
| Masinpesukindlad aksessuaarid | |
| Ülekoormuskaitse | |
| Libisemiskindel alus | |
| Lihtne puhastada | |
| Taignanõu maht | 3,9 l |
| Hakkimisnõu maht | 1,25 l |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Materjal, kann(ud) | Plast |
| Materjal, nuga | Roostevaba teras |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas olevate riivketaste arv | 3 |
| Lisatud tera riivimiseks | |
| Lisatud tera hakkimiseks | |
| Vahusti | |
| Nõu kaasa arvatud | |
| Kaitse pritsimise eest | |
| Sisaldab segistit | |
| Kaasas kannmikser | |
| Kaasas kate | |
| Taignakonksud | |
| Visplid | |
| Taignaseadeldis | |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 280 mm |
| Laius | 282 mm |
| Sügavus | 271 mm |
| Kaal | 6,1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi sügavus | 390 mm |
| Pakendi kõrgus | 595 mm |
| Pakendi kaal | 7,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 19 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 8 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 20 tk |