Tootja: Bosch
Mudel: MUM58259
EAN: 4242005041282
Bosch MUM58259. Kannu mahutavus: 3,9 l, Toote värv: Roostevaba teras, Valge, Kontrolli tüüp: Nööbid. Kannu materjal: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 1000 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz. Laius: 282 mm, Sügavus: 271 mm, Kõrgus: 280 mm. Pakendi laius: 350 mm, Pakendi sügavus: 390 mm, Pakendi kõrgus: 595 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
BOSCH MUM58259+MUZ5KR1 | €432.00 |
|
www.ox.ee |
Köögikombain BOSCH MUM58259+MUZ5KR1 | €521.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Automaatne väljalülitus | |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,9 l |
| Toote värv | Roostevaba teras, Valge |
| Bluetooth | |
| Impulssfunktsioon | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 7 |
| Tsitrusepress | |
| Hakklihamasin | |
| Mikseri funktsioonid | Segamine |
| Juhtme pikkus | 1,1 m |
| Säilituskarp | |
| Juhtmehoidik | |
| Minihakkija | |
| Maht | 2,7 kg |
| Libisemiskindel alus | |
| Lihtne puhastada | |
| LED-indikaatorid | |
| Ülekoormuskaitse | |
| Kogus | 1 |
| Sertifikaat | CE, EAC-Eurasian, Ukraine, VDE |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas olevate tarvikute arv | 23 tk |
| Lisatud tera lõikamiseks | |
| Lisatud tera riivimiseks | |
| Kaasas olevate riivketaste arv | 4 |
| Lisatud tera viilutamiseks | |
| Lisatud tera hakkimiseks | |
| Spagetiketas | |
| Pastavalmistaja | |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 280 mm |
| Sügavus | 271 mm |
| Laius | 282 mm |
| Kaal | 7,42 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi sügavus | 390 mm |
| Pakendi kõrgus | 595 mm |