Tootja: Bosch
Mudel: MUM58257
EAN: 4242002909608
Bosch MUM58257. Kannu mahutavus: 3,9 l, Toote värv: Roostevaba teras, Valge, Mikser: 1,25 l. Kannu materjal: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 1000 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V. Laius: 280 mm, Sügavus: 271 mm, Kõrgus: 282 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,9 l |
| Toote värv | Roostevaba teras, Valge |
| Mikser | 1,25 l |
| Hakklihamasin | |
| Mikseri funktsioonid | Segamine |
| Juhtmehoidik | |
| Masinpesukindlad aksessuaarid | |
| Maht | 2,7 kg |
| Lihtne puhastada | |
| Ülekoormuskaitse | |
| Libisemiskindel alus | |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Pakendi sisu | |
| Lisatud tera hakkimiseks | |
| Kaitse pritsimise eest | |
| Kaasas kannmikser | |
| Segamisvahend | |
| Taignakonksud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 282 mm |
| Laius | 280 mm |
| Sügavus | 271 mm |
| Kaal | 8,1 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |