Tootja: Bosch
Mudel: MUM58CR60
EAN: 4242005239573
Bosch MUM5. Kannu mahutavus: 3,9 l, Toote värv: Must, Punane, Roostevaba teras, Mikser: 0,8 l. Kannu materjal: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 1000 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz. Laius: 280 mm, Sügavus: 271 mm, Kõrgus: 282 mm. Pakendi laius: 388 mm, Pakendi sügavus: 600 mm, Pakendi kõrgus: 345 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Bosch MUM5 köögikombain 1000 W 3,9 l Must, Punane, Roostevaba teras | €319.00 |
|
hiq24.de |
Bosch Bosc KüchenM. MUM58CR60 1000W rd | €348.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,9 l |
| Toote värv | Must, Punane, Roostevaba teras |
| Bluetooth | |
| Impulssfunktsioon | |
| Kiiruste arv | 7 |
| Muudetav kiirus | |
| Sisseehitatud kaal | |
| Tsitrusepress | |
| Hakklihamasin | |
| Kohvi jahvatamine | |
| Mikser | 0,8 l |
| Sõtkumisfunktsioon | |
| Juhtme pikkus | 1,1 m |
| Roostevabast terasest tera kaasa arvatud | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Turvalukustus | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Tükkide suurused | Jäme, Peen, Keskmine |
| LED-indikaatorid | |
| Ülekoormuskaitse | |
| Lihtne puhastada | |
| Märgutuli | |
| Kogus | 1 |
| Sertifikaat | CE, EAC-Eurasian, Ukraine, VDE |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Lisatud tera riivimiseks | |
| Viilutaja, keskmine | |
| Viilutaja, peen | |
| Koos kaussidega | Tainas, Segamine |
| Pastavalmistaja | |
| Vahusti | |
| Taignakonksud | |
| Taignaseadeldis | |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 280 mm |
| Sügavus | 271 mm |
| Kõrgus | 282 mm |
| Kaal | 7,29 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 388 mm |
| Pakendi sügavus | 600 mm |
| Pakendi kõrgus | 345 mm |
| Pakendi kaal | 8,6 kg |