| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Virtuves kombaini Bosch MUM 4657 - OReol.eu | €159.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 550 W |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Jääpurustamine | |
| Kiiruste arv | 4 |
| Muudetav kiirus | |
| Mahlapress | |
| Mikser | 1 l |
| Juhtme pikkus | 1,2 m |
| Juhtmehoidik | |
| Lihtne puhastada | |
| Reguleeritav viilutusketas | |
| Pakendi sisu | |
| Pallvispel | |
| Visplid | |
| Spagetiketas | |
| Spaatel | |
| Materjal | |
| Kannu materjal | Plast |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 265 mm |
| Laius | 265 mm |
| Kõrgus | 305 mm |
| Kaal | 5,69 kg |