Tootja: Bosch
Mudel: MUM4407
EAN: 4242002761145
Bosch MUM4407. Kannu mahutavus: 3,9 l, Toote värv: Valge. Materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 500 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Kaal: 4 kg. Pakendi laius: 285 mm, Pakendi sügavus: 290 mm, Pakendi kõrgus: 430 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Virtuves kombaini Bosch (MUM4407) - OReol.eu | €111.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 500 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Funktsioonid | |
| Kannu mahutavus | 3,9 l |
| Toote värv | Valge |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Lihtne puhastada | |
| Libisemiskindel alus | |
| Ülekoormuskaitse | |
| Materjal | |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 285 mm |
| Pakendi sügavus | 290 mm |
| Pakendi kõrgus | 430 mm |
| Pakendi kaal | 4,8 kg |