Tootja: Bosch
Mudel: MFQ364V6
EAN: 4242005222995
Bosch MFQ364V6. Toote värv: Valge, Kontrolli tüüp: Nööbid, Juhtme pikkus: 1,3 m. Võimsus: 450 W. Laius: 154 mm, Sügavus: 208 mm, Kõrgus: 74 mm. Pakendi laius: 275 mm, Pakendi sügavus: 235 mm, Pakendi kõrgus: 395 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Bosch MFQ364V6 robot de cuisine 450 W Blanc | €68.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 450 W |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Muudetav kiirus | Jah |
| Kiiruste arv | 5 |
| Sisseehitatud kaal | Ei |
| Tsitrusepress | Ei |
| Hakklihamasin | Jah |
| Kohvi jahvatamine | Ei |
| Sõtkumisfunktsioon | Jah |
| Juhtme pikkus | 1,3 m |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Pakendi sisu | |
| Pastavalmistaja | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 208 mm |
| Laius | 154 mm |
| Kõrgus | 74 mm |
| Kaal | 2,85 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 235 mm |
| Pakendi kõrgus | 395 mm |
| Pakendi kaal | 3,3 kg |