Tootja: Philips
Mudel: SP9883/35
EAN: 8720689004206
Philips Shaver S9000 Prestige SP9883/35 Märg- ja kuivkasutusega pardel, Series 9000. Raseerimissüsteem: Pöörlevad terad, Raseerimissüsteem: NanoTech Dual Precision Blades, Raseerimispea asendusmudelid: SH91. Toote värv: Hall. Toiteallikas: Patarei, Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion), Aku tüüp: Sisseehitatud aku. Laius: 162 mm, Sügavus: 160 mm, Kõrgus: 245 mm. Kinnitusharjad: Habe
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Taaslaetav | Jah |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Tööaeg | 60 min |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Kiirlaadimine | Jah |
| Kiirlaadimise aeg | 18 min |
| Raseerimisaeg | 60 min |
| Toimimine | |
| Raseerimissüsteem | Pöörlevad terad |
| Trimmer | Jah |
| Raseerimispeade/terade arv | 3 |
| Raseerimissüsteem | NanoTech Dual Precision Blades |
| Täpsustrimmer | Jah |
| Märg ja kuiv | Jah |
| Raseerimispea asendusmudelid | SH91 |
| Lisaraseerimispeade kasutusaeg | 2 aasta(t) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 162 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 245 mm |
| Kaal | 1,24 kg |
| Disain | |
| Toote värv | Hall |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Pestav | Jah |
| Veekindel | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Puhastuskassett | Jah |
| Tasku | Jah |
| Kinnitusharjad | Habe |
| Kaasas ninakarvade trimmer | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Aku LED-indikaator | Jah |
| Päritoluriik | Madalmaad |
| Indikaatorid | |
| Aku laetuse indikaator | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi kaal | 1,46 kg |