Tootja: Samsung
Mudel: WW80T534DAE/S7
EAN: 8806090604126
Samsung WW5300T. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 8 kg, Tsentrifuugimise klass: B, Müratase (tsentrifuugimisel): 72 dB, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1400 RPM. Toote värv: Valge. Laius: 600 mm, Sügavus: 550 mm, Kõrgus: 850 mm. Energiatõhususe klass: B
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Samsung WW80T534DAE/S7 | €477.00 |
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Samsung WW80T534DAE | €486.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev, Puudutus |
| Ukse hing | Vasak |
| Ukse värv | Must, Läbipaistev |
| Sisuaken | Jah |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 8 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 72 dB |
| Tsükli aeg (max) | 218 min |
| Pesuprogrammid | Beebi hooldus, Cloudy day, Külm, Värv, Puuvill, Igapäevane hooldus, Õrn pesu/siid, Öko, Käsipesu/villane, Hügieeniline õhuvärskendus, Intensiivne/hooneväline, Teksad/denim, Mix, Eelpesu, Kiire, Loputamine, Vaikne, Tsentrifuug/äravool, Sünteetika, Rätik |
| Rinse Plus funktsioon | Jah |
| WiFi kontroll | Jah |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | B |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 55 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 48 l |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | Jah |
| Isepuhastuv | Jah |
| Trümlipuhastus programm | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Kaal | 67 kg |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Samsungi tehnoloogiad (rõivahooldus) | BubbleSoak™, ecobubble™, Hügieeniline aur |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 670 mm |
| Pakendi sügavus | 660 mm |
| Pakendi kõrgus | 890 mm |
| Pakendi kaal | 69 kg |