Tootja: Samsung
Mudel: WW90T504AAW/S2
EAN: 8806092656826
Samsung WW5100T. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 9 kg, Tsentrifuugimise klass: B, Müratase (tsentrifuugimisel): 72 dB, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1400 RPM. Toote värv: Valge. Laius: 600 mm, Sügavus: 550 mm, Kõrgus: 850 mm. Energiatõhususe klass: A
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Invertertehnoloogia | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Ukse hing | Vasak |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Ukse värv | Must |
| Juhtme pikkus | 1,8 m |
| Sisuaken | |
| Trumli maht | 61 l |
| Mootori tüüp | Digitaalne inverter |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 9 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Pesuprogrammide arv | 14 |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 72 dB |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 72 dB |
| Taimer | |
| Tsükli aeg (max) | 228 min |
| Pesuprogrammid | Hügieen/allergiavastane, Beebi hooldus, Pluus/särk, Külm, Puuvill, Lihtne hooldada, Öko, Vill, Intensiivne/hooneväline, Teksad/denim, Mix, Kiire, Vaikne, Sport, Aur, Rätik, Ajastatud, Värv, Cloudy day, Loputage ja tsentrifuugige, Õrn pesu/siid |
| Pooltäituvuse programm | |
| Loputuspaus | |
| Loputusprogrammide arv | 5 |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | |
| Minimaalne pöörlemiskiirus | 400 RPM |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | |
| Automaatne koormustuvastus | |
| AquaStop-funktsioon | |
| Menüü keeled | Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Prantsuse keel, Türgi keel |
| Nutitelefoni kaughaldus | |
| Reguleeritav temperatuur | |
| Maksimaalne pesemistemperatuur | 90 °C |
| Mustuse eemaldamise võimalus | |
| Jääkniiskus | 53,9 protsenti |
| AI-käsitsemine | |
| Minimaalne veesurve | 50 kPa |
| Maksimaalne veesurve | 800 kPa |
| WiFi kontroll | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 49 kWh |
| Energiakulu pesutsükli kohta | 0,494 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 50 l |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | |
| Häälkäsklused | |
| Isepuhastuv pesuainesahtel | |
| Trümlipuhastus programm | |
| Jääkaja näidik | |
| Programmi etapi LED-indikaator | |
| Reguleeritavad jalad | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Kaal | 67 kg |
| Sügavus suletud uksega | 63,5 cm |
| Sügavus avatud uksega | 107,2 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 670 mm |
| Pakendi sügavus | 660 mm |
| Pakendi kõrgus | 890 mm |
| Pakendi kaal | 69 kg |