Tootja: Miele
Mudel: 11526810
EAN: 4002516342434
Miele WCA030 WPS Active. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 7 kg, Tsentrifuugimise klass: B, Müratase (tsentrifuugimisel): 72 dB, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1400 RPM. Toote värv: Valge. Laius: 596 mm, Sügavus: 636 mm, Kõrgus: 850 mm. Energiatõhususe klass: B
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Miele WCA030 WPS Active | €999.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Paigaldamisvalmis | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Ukse hing | Parem |
| Ukse värv | Must, Valge |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Sisuaken | |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 7 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Pesuprogrammide arv | 12 |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 72 dB |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Tsükli aeg (max) | 199 min |
| Pesuprogrammid | Külm, Puuvill, Lihtne hooldada, Öko, Käsipesu/villane, Intensiivne/hooneväline, Teksad/denim, Kiire, Tsentrifuug/äravool, Õrn pesu/siid |
| Loputusvaba | |
| Loputuspaus | |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | |
| Minimaalne pöörlemiskiirus | 600 RPM |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | |
| Vahukontrolli süsteem | |
| Reguleeritav temperatuur | |
| Maksimaalne pesemistemperatuur | 90 °C |
| AquaStop-funktsioon | |
| Lisa ese (paus) funktsioon | |
| WiFi kontroll | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | B |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 51 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 45 l |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | |
| Isepuhastuv | |
| Jääkaja näidik | |
| Veateate indikaator | |
| On/off nupp | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 596 mm |
| Sügavus | 636 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Kaal | 80 kg |
| Sügavus avatud uksega | 105,4 cm |