Tootja: Indesit
Mudel: MTWSE61252WKEE
EAN: 8050147587553
Indesit F158755. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 6 kg, Tsentrifuugimise klass: B, Müratase (tsentrifuugimisel): 80 dB, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1200 RPM. Toote värv: Valge. Laius: 595 mm, Sügavus: 425 mm, Kõrgus: 850 mm. Energiatõhususe klass: F
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Indesit MTWSE 61252 WK EE | €306.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Ukse hing | Vasak |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Rummu värvus | Must |
| Ukse värv | Must |
| Juhtme pikkus | 1,2 m |
| Trumli maht | 40 l |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 6 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Pesuprogrammide arv | 16 |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 80 dB |
| Viitstardi taimer | |
| Tsükli aeg (max) | 186 min |
| Pesuprogrammid | Cottons 40°C, Puuvill 60°C, Õrn pesu/siid, Öko, Mix, Quick 30°C, Loputage ja tsentrifuugige, Sünteetika, Lainepesu |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | |
| Vahukontrolli süsteem | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 78 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 42 l |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| Ühendatud koormus | 1850 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | |
| Isepuhastuv | |
| On/off nupp | |
| Reguleeritavad jalad | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 425 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Kaal | 60,5 kg |