Tootja: Candy
Mudel: 31011262
EAN: 8059019021447
Candy Aquamatic AQUA 1142DE/2-S. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 4 kg, Tsentrifuugimise klass: C, Müratase (tsentrifuugimisel): 80 dB, Müratase (pesu): 56 dB, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1100 RPM. Aastane energiakulu pesemisel: 141 kWh. Toote värv: Valge. Laius: 510 mm, Sügavus: 440 mm, Kõrgus: 700 mm. Energiatõhususe klass: F
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Invertertehnoloogia | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Ukse hing | Parem |
| Ukse värv | Valge |
| Trumli materjal | Roostevaba teras |
| Ukse käepideme värv | Valge |
| Trumli maht | 28 l |
| Madalam integreeritud võimsus (ülaosata) | |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 4 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1100 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | C |
| Pesuprogrammide arv | 16 |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 80 dB |
| Müratase (pesu) | 56 dB |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Tsükli aeg (max) | 177 min |
| Pesuprogrammid | Pluus/särk, Puuvill, Öko, Käsipesu/villane, Mix, Kiire, Sport, Õrn pesu/siid |
| Pooltäituvuse programm | |
| Jääkniiskus | 60 protsenti |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 69 kWh |
| Energiakulu pesutsükli kohta | 0,77 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 35 l |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Energiatõhususe klass (vana) | A |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | |
| Jääkaja näidik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 510 mm |
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 700 mm |
| Kaal | 47 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 560 mm |
| Pakendi sügavus | 525 mm |
| Pakendi kõrgus | 750 mm |
| Pakendi kaal | 49 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Aastane energiakulu pesemisel | 141 kWh |