Tootja: Bosch
Mudel: WAVH8KL9SN
EAN: 4242005172054
Bosch Serie 8 WAVH8KL9SN. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 9 kg, Tsentrifuugimise klass: B, Müratase (tsentrifuugimisel): 71 dB, Müratase (pesu): 47 dB, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1400 RPM. Toote värv: Valge. Laius: 598 mm, Sügavus: 590 mm, Kõrgus: 848 mm. Energiatõhususe klass: B
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Veļas mašīnas Bosch Washing machine Bosch WAVH8KL9SN - OReol.eu | €1109.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Ekraani valgustus | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Valgustuse värv | Punane, Valge |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Ukse hing | Vasak |
| Ukse värv | Hõbe |
| Trumli tüüp | VarioDrum |
| Juhtme pikkus | 2,1 m |
| Mootori tüüp | Harjadeta |
| Jaoturisalve tüüp | 3-suunaline |
| Trumli maht | 65 l |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 9 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 71 dB |
| Müratase (pesu) | 47 dB |
| Viitstardi taimer | |
| Tsükli aeg (max) | 220 min |
| Pesutsükli kestus (kiirprogramm) | 15 min |
| Pesuprogrammid | Automaatne, Puuvill, Õrn pesu/siid, Käsipesu/villane, Mix, Kiire, Loputamine, Sport, Sünteetika |
| Pooltäituvuse programm | |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | |
| Minimaalne pöörlemiskiirus | 400 RPM |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | |
| Vahukontrolli süsteem | |
| Jääkniiskus | 53 protsenti |
| Lisa ese (paus) funktsioon | |
| AquaStop-funktsioon | |
| WiFi kontroll | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | B |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 57 kWh |
| Energiakulu pesutsükli kohta | 0,57 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 48 l |
| Ühendatud koormus | 2300 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | |
| Isepuhastuv | |
| Trümlipuhastus programm | |
| Jääkaja näidik | |
| Sumisti | |
| Trumli sisetuli | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 598 mm |
| Sügavus | 590 mm |
| Kõrgus | 848 mm |
| Kaal | 73,8 kg |
| Sügavus suletud uksega | 63,2 cm |
| Sügavus avatud uksega | 106,3 cm |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Boschi tehnoloogiad (rõivahooldus) | EcoSilence Drive™, Home Connect, VarioDrum, i-DOS |