Tootja: Bosch
Mudel: WGG154A10
EAN: 4242005343621
Bosch Serie 6 WGG154A10. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 10 kg, Tsentrifuugimise klass: B, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1400 RPM. Toote värv: Valge. Laius: 598 mm, Sügavus: 588 mm, Kõrgus: 845 mm. Energiatõhususe klass: A
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Ukse hing | Vasak |
| Ukse värv | Must |
| Juhtme pikkus | 1,6 m |
| Trumli maht | 70 l |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 10 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 71 dB |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Tsükli aeg (max) | 230 min |
| Pesuprogrammid | Automaatne, Värv, Puuvill, Õrn pesu/siid, Öko, Mix, Kiire, Loputamine, Sport, Sünteetika |
| Water Plus | |
| Ülevoolu kaitse | |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | |
| Minimaalne pöörlemiskiirus | 400 RPM |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | |
| Vahukontrolli süsteem | |
| AquaStop-funktsioon | |
| Lisa ese (paus) funktsioon | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 51 kWh |
| Energiakulu pesutsükli kohta | 0,51 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 50 l |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,1 W |
| Ühendatud koormus | 2300 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | |
| Trümlipuhastus programm | |
| Jääkaja näidik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 598 mm |
| Sügavus | 588 mm |
| Kõrgus | 845 mm |
| Sügavus suletud uksega | 63,2 cm |
| Sügavus avatud uksega | 104,9 cm |