Tootja: Beko
Mudel: WUE 8726 XST
EAN: 8690842568084
Beko WUE 8726 XST. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 8 kg, Tsentrifuugimise klass: B, Müratase (tsentrifuugimisel): 72 dB, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1400 RPM. Toote värv: Valge. Laius: 600 mm, Sügavus: 550 mm, Kõrgus: 845 mm. Energiatõhususe klass: A
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
WASHING MASCHINE WUE8726XST BEKO WUE8726XST (8690842568084) | €425.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Invertertehnoloogia | Jah |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Ukse hing | Vasak |
| Ukse värv | Valge |
| Ukse tüüp | Karastatud klaas |
| Trumli tüüp | Aquawave |
| Trumli materjal | Roostevaba teras |
| Sisuaken | Jah |
| Veenäidik | Külm |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 8 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Pesuprogrammide arv | 15 |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 72 dB |
| Tsükli aeg (max) | 218 min |
| Pesutsükli kestus (kiirprogramm) | 14 min |
| Pesuprogrammid | Puuvill, Igapäevane hooldus, Õrn pesu/siid, Öko, Käsipesu/villane, Hügieen/allergiavastane, Teksad/denim, Mix, Kiire, Loputamine, Tsentrifuug/äravool, Sport, Aur, Sünteetika |
| Ülevoolu kaitse | Jah |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | Jah |
| Anti-Crease funktsioon | Jah |
| Reguleeritav temperatuur | Jah |
| Mustuse eemaldamise võimalus | Jah |
| Funktsioon Fast+ | Jah |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 47 kWh |
| Energiakulu pesutsükli kohta | 0,47 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 46 l |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | Jah |
| Trümlipuhastus programm | Jah |
| Jääkaja näidik | Jah |
| Programmi etapi LED-indikaator | Yes |
| Automaatlukustus | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 845 mm |
| Kaal | 65 kg |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Beko tehnoloogiad (rõivahooldus) | OptiSense, ProSmart™ invertermootor |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 650 mm |
| Pakendi sügavus | 560 mm |
| Pakendi kõrgus | 880 mm |
| Pakendi kaal | 66 kg |