Tootja: Beko
Mudel: WUE7512XWW
EAN: 8690842354915
Beko WUE 7512 XWW. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 7 kg, Tsentrifuugimise klass: C, Müratase (tsentrifuugimisel): 72 dB, Müratase (pesu): 62 dB, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1000 RPM. Toote värv: Valge. Laius: 600 mm, Sügavus: 490 mm, Kõrgus: 840 mm. Energiatõhususe klass: E
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas mašīna Beko WUE7512XWW | €288.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev, Puudutus |
| Ukse hing | Vasak |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Ukse värv | Valge |
| Ukse tüüp | Karastatud klaas |
| Ukse avanemise nurk | 170 ° |
| Trumli tüüp | Aquawave |
| Universaalmootor | |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 7 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1000 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | C |
| Pesuprogrammide arv | 15 |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 72 dB |
| Müratase (pesu) | 62 dB |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 19 h |
| Tsükli aeg (max) | 207 min |
| Pesuprogrammid | Pluus/särk, Puuvill, Öko, Käsipesu/villane, Hügieeniline õhuvärskendus, Teksad/denim, Mix, Hooneväline, Eelpesu, Kiire 14 min, Loputamine, Tsentrifuug/äravool, Sport, Sünteetika |
| Ülevoolu kaitse | |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | |
| Menüü keeled | Inglise keel |
| Reguleeritav temperatuur | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | E |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 78 kWh |
| Energiakulu pesutsükli kohta | 0,78 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 45 l |
| Ühendatud koormus | 2200 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | |
| Jääkaja näidik | |
| On/off nupp | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 490 mm |
| Kõrgus | 840 mm |
| Kaal | 61 kg |