Tootja: Beko
Mudel: WML61433NPS1
EAN: 8690842351235
Beko WML61433NPS1. Laadimistüüp: Eest täidetav. Nimitäitekogus: 6 kg, Tsentrifuugimise klass: B, Müratase (tsentrifuugimisel): 72 dB, Müratase (pesu): 55 dB, Maksimaalne pöörlemiskiirus: 1400 RPM. Toote värv: Valge. Laius: 600 mm, Sügavus: 440 mm, Kõrgus: 840 mm. Energiatõhususe klass: D
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Toote värv | Valge |
| Invertertehnoloogia | Jah |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Ukse hing | Vasak |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Ukse värv | Valge |
| Trumli materjal | Roostevaba teras |
| Ukse käepideme värv | Valge |
| Mootori tüüp | Digitaalne inverter |
| Sisuaken | Jah |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 6 kg |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Pesuprogrammide arv | 15 |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 72 dB |
| Müratase (pesu) | 55 dB |
| Tsükli aeg (max) | 197 min |
| Pesuprogrammid | Puuvill, Suletekk/kattetekk, Lihtne hooldada, Öko, Käsipesu/villane, Hot colour, Hügieeniline õhuvärskendus, Hügieen/allergiavastane, Teksad/denim, Eelpesu, Tsentrifuug/äravool |
| Ülevoolu kaitse | Jah |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | Jah |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | D |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 64 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 36 l |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | Jah |
| Isepuhastuv | Jah |
| Trümlipuhastus programm | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 840 mm |
| Kaal | 59 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 650 mm |
| Pakendi sügavus | 465 mm |
| Pakendi kõrgus | 880 mm |
| Pakendi kaal | 60 kg |