Tootja: Origin Storage
Mudel: OSFNBAG14L/P-Y460
EAN: 5056006140023
Origin Storage OSFNBAG14L/P-Y460. Toote tüüp: Sülearvuti ekraanikaitse, Toote värv: Must, Brändiühilduvus: Lenovo. Kogus pakis: 1 tk. Paksus: 0,35 mm, Ekraani suurus k x l: 330 x 214,8 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage OSFNBAG14L/P-Y460 sülearvuti tarvik Sülearvuti ekraanikaitse | €22.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Sülearvuti ekraanikaitse |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Ühilduvus | Lenovo Thinkpad Yoga 460 |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Plast |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,6 cm |
| Ekraanikaitse tüüp | Pimestamisvastane ekraanikaitse |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Pinnaviimistlus | Läikiv / Matt |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Horisontaalpaigutus ja vertikaalpaigutus |
| Privaatsusfiltri funktsioon | |
| Lihtne eemaldada | |
| Peegeldusvastane | |
| Päritoluriik | Ühendkuningriik |
| Lihtne puhastada | |
| Lihtne kasutada | |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Paksus | 0,35 mm |
| Ekraani suurus k x l | 330 x 214,8 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Sobilik | Notebook |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |