Tootja: Beko
Mudel: FSM52332DWDS
EAN: 8690842132551
Beko FSM52332DWDS. Toote tüüp: Eraldiseisev pliit, Toote värv: Valge, Kontrolli tüüp: Pöörlev, Puudutus. Pliidiraua tüüp: Gaas, Põleti-/küpsetusalade arv: 4 tsoon(id), Gaasipõletite arv: 4 tsoon(id). Ahju suurus: Keskmine, Ahju vooluallikas: Elektriline, Ahju netovõimsus: 60 l. Energiatõhususe klass: A, Energiakulu (tavaline): 0,88 kWh, Energiatõhususe skaala: A+++ kuni D. Laius: 500 mm, Sügavus: 600 mm, Kõrgus: 850 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Plītis Kuchenka Beko FSM52332DWDS - OReol.eu | €351.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | Eraldiseisev pliit |
| Toote värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev, Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Panipaik | |
| Panipaiga asetus | Põhi |
| Ahi | |
| Ahju suurus | Keskmine |
| Ahju vooluallikas | Elektriline |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju positsioon | Põhi |
| Ahju netovõimsus | 60 l |
| Grill | |
| Ahju sisepinna kate | |
| Ahju ukse avamine | Ette alla avanev |
| Ahju ukse materjal | Klaas |
| Klaasukse paneelide arv | 2 |
| Eemaldatav ukseklaas | |
| Sisuaken | |
| Riiuliasendite arv | 5 |
| Ahjurestide arv | 1 |
| Sisetuli | |
| Funktsioonide arv | 8 |
| 3D kuum õhk | |
| Pealtkuumutus | |
| Konvektsioonküpsetus | |
| Tavaküpsetamine | |
| Isepuhastuv | |
| Puhastamise tüüp | Aur |
| Pliidiraud | |
| Pliidiraua tüüp | Gaas |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 tsoon(id) |
| Gaasipõletite arv | 4 tsoon(id) |
| Elektrooniline süüde | |
| Elektrilise süüte tüüp | Lülitusnupud |
| Põleti/keetmisala 1 paigutus | Ees vasakul |
| Põleti/keetmisala 1 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 1 võimsus | 2900 W |
| Põleti/keetmisala 2 paigutus | Vasakul taga |
| Põleti/keetmisala 2 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 2 võimsus | 2000 W |
| Põleti/keetmisala 3 paigutus | Paremal ees |
| Põleti/keetmisala 3 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 3 võimsus | 1000 W |
| Põleti/keetmisala 4 paigutus | Paremal taga |
| Põleti/keetmisala 4 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 4 võimsus | 2000 W |
| Panni tugimaterjal | Malm |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Energiakulu (tavaline) | 0,88 kWh |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 0,83 kWh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Kaal | 49,8 kg |
| Ergonoomika | |
| Ahju taimer | |
| Lapselukk | |
| Pakendi sisu | |
| Küpsetusplaat | |