Tootja: Beko
Mudel: 7785988307
EAN: 8690842065682
Beko FSE67300GW. Toote tüüp: Eraldiseisev pliit, Toote värv: Must, Valge, Kontrolli tüüp: Nööbid, Pöörlev. Pliidiraua tüüp: Keraamiline, Põleti-/küpsetusalade arv: 4 tsoon(id), Põleti/keetmisala 1 paigutus: Ees vasakul. Ahju suurus: Keskmine, Ahju vooluallikas: Elektriline, Ahju netovõimsus: 66 l. Energiatõhususe klass: A, Energiakulu (tavaline): 0,99 kWh, AC-sisendpinge: 220 - 240 V. Laius: 600 mm, Sügavus: 600 mm, Kõrgus: 850 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Viryklė BEKO FSE67300GW FSE67300GW (8690842065682) Cepeškrāsns | €380.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | Eraldiseisev pliit |
| Toote värv | Must, Valge |
| Sanga värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Juhtimise paigutus | Esikülg |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Panipaik | |
| Panipaiga asetus | Põhi |
| Ahi | |
| Ahju suurus | Keskmine |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju vooluallikas | Elektriline |
| Ahju positsioon | Põhi |
| Ahju netovõimsus | 66 l |
| Grill | |
| Ahju ukse avamine | Ette alla avanev |
| Ahju ukse materjal | Klaas |
| Klaasukse paneelide arv | 2 |
| Eemaldatav ukseklaas | |
| Sisuaken | |
| Sisetuli | |
| Altkuumutus | |
| Lihtne puhastada (ahi) | |
| Pliidiraud | |
| Pliidiraua tüüp | Keraamiline |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 tsoon(id) |
| Elektrooniline süüde | |
| Põleti/keetmisala 1 paigutus | Ees vasakul |
| Põleti/keetmisala 1 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 1 võimsus | 1000 W |
| Põleti/keetmisala 1 läbimõõt | 180 mm |
| Põleti/keetmisala 2 paigutus | Paremal taga |
| Põleti/keetmisala 2 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 2 võimsus | 1700 W |
| Põleti/keetmisala 2 läbimõõt | 180 mm |
| Põleti/keetmisala 3 paigutus | Vasakul taga |
| Põleti/keetmisala 3 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 3 võimsus | 1200 W |
| Põleti/keetmisala 3 läbimõõt | 140 mm |
| Põleti/keetmisala 4 paigutus | Paremal ees |
| Põleti/keetmisala 4 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 4 võimsus | 1200 W |
| Põleti/keetmisala 4 läbimõõt | 140 mm |
| Lihtne puhastada (pliidiplaat) | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 0,79 kWh |
| Energiakulu (tavaline) | 0,99 kWh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Kaal | 46,3 kg |
| Ergonoomika | |
| Ahju taimer | |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Koos grillivõrega | |
| Küpsetusplaat | |
| Küpsetusplaatide arv | 1 |