Tootja: Beko
Mudel: FSE52020DWD
EAN: 8690842165153
Beko FSE 52020 DWD. Toote tüüp: Eraldiseisev pliit, Toote värv: Must, Valge, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Pliidiraua tüüp: Gaas, Põleti-/küpsetusalade arv: 4 tsoon(id), Gaasipõletite arv: 4 tsoon(id). Ahju suurus: Keskmine, Ahju vooluallikas: Maagaas, Ahju netovõimsus: 55 l. Energiatõhususe klass: A, Ühendatud koormus (elekter): 2000 W, Ühendatud koormus (gaas): 7900 W. Laius: 500 mm, Sügavus: 600 mm, Kõrgus: 850 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
balticdata.lv |
Gas stove Beko FSE52020DWD | €287.95 |
|
oreol.eu |
Plītis Beko FSE52020DWD - OReol.eu | €293.00 |
|
balticdata.lv |
Gāzes plīts Beko FSE52020DWD | €316.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | Eraldiseisev pliit |
| Toote värv | Must, Valge |
| Sanga värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Juhtimise paigutus | Esikülje ülaosa |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Sisemuse kate | |
| Ahi | |
| Ahju suurus | Keskmine |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju vooluallikas | Maagaas |
| Ahju positsioon | Põhi |
| Ahju netovõimsus | 55 l |
| Grill | |
| Ventilaatoriga grill | |
| Ventilaatoriga grilli funktsioon | |
| Sisuaken | |
| Lambi tüüp | Halogeen |
| Sisetuli | |
| Funktsioonide arv | 6 |
| Altkuumutus | |
| Tavaküpsetamine | |
| Puhastamise tüüp | Aur |
| Puhastustehnoloogia | SteamShine |
| Lihtne puhastada (ahi) | |
| Pliidiraud | |
| Pliidiraua tüüp | Gaas |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 tsoon(id) |
| Gaasipõletite arv | 4 tsoon(id) |
| Põleti/keetmisala 1 paigutus | Ees vasakul |
| Põleti/keetmisala 1 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 1 võimsus | 2900 W |
| Põleti/keetmisala 2 paigutus | Vasakul taga |
| Põleti/keetmisala 2 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 2 võimsus | 2000 W |
| Põleti/keetmisala 3 paigutus | Paremal ees |
| Põleti/keetmisala 3 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 3 võimsus | 1000 W |
| Põleti/keetmisala 4 paigutus | Paremal taga |
| Põleti/keetmisala 4 toiteallikas | Gaas |
| Põleti/keetmisala 4 võimsus | 2000 W |
| Lihtne puhastada (pliidiplaat) | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ühendatud koormus (gaas) | 7900 W |
| Ühendatud koormus (elekter) | 2000 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Kaal | 42 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 560 mm |
| Pakendi sügavus | 700 mm |
| Pakendi kõrgus | 940 mm |
| Pakendi kaal | 45,5 kg |