| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Xerox Cartouche d'agrafes (Module de finition Office, Module de finition Integrated, Module de finition BR et agrafeuse | €199.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Mahutavus | 5000 klambrit |
| Klambri kasutusala | Kinnitus |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Hall, Läbipaistev, Kollane |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Brändiühilduvus | Xerox |
| Ühilduvus | AltaLink B8000,B8100,C8000,C8100; ColorQube 9200; VersaLink B600, B605, B610, B615, B7000, B7100, C500, C505, C600, C605, C7000, C7100, C8000, C8000W, C9000; WorkCentre 5000, 5100, 5300, 5600, 5700, 5800, 5900, 7100,7200,7200i,EC7836,EC7856 |
| Päritoluriik | Madalmaad |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 3 tk |
| Pakendi laius | 69,8 mm |
| Pakendi sügavus | 133,3 mm |
| Pakendi kõrgus | 50,8 mm |
| Pakendi kaal | 249,4 g |