Tootja: Spin Master
Mudel: 6065470
EAN: 0778988438503
Spin Master Games HQ. Toote tüüp: Lauamäng, Žanr: Pere, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Peremäng
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Pere |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng |
| Peremäng | Jah |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav oskuste tase | Algaja |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 308,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 271,3 mm |
| Pakendi sügavus | 69,8 mm |
| Pakendi kaal | 893,6 g |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 4356 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 8713 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 359,9 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 320 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 300 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 4,47 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 1220000 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,54 kg |