| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Play-Doh Kitchen Creations - Set Barbecue | €21.69 |
|
eltek.lv |
Hasbro Play-Doh Grill F0652 | €34.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Valgusefektid | Ei |
| Mittetoksiline | Jah |
| Tüüp | Modeling clay playset |
| Aasta | 2021 |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| Toetatud keeled | Ei ole saadaval |
| Päritoluriik | Hiina |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Pakendi sisu | |
| Keeled pakendil | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 805 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 907 mm |
| Pakendi sügavus | 81 mm |
| Pakendi kõrgus | 216 mm |
| Pakendi kaal | 279 g |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Pakendi ruumala | 5530 cm³ |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 251 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 287 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 230 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 2,42 kg |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,98 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 05010993786251 |
| Põhikasti (välimine) maht | 17000 cm³ |