Tootja: Ravensburger
Mudel: 76486
EAN: 4005556764860
Ravensburger Cold Case: Mord mit Zinsen. Toote tüüp: Lauamäng, Žanr: Detektiivi, Soovitatav vanus (min): 14 aasta(t)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Detektiivi |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Toetatud keeled | Saksa keel |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Tootmise aasta | 2022 |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 30 mm |
| Laius | 240 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |