Tootja: Ravensburger
Mudel: 24523
EAN: 4005556245239
Ravensburger 4005556245239. Toote tüüp: Lauamäng, Žanr: Hariv, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Mängu versioon: Reisikomplekt, Peremäng
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Hariv |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng, Üksikmängijale mõeldud, Koostöömäng |
| Peremäng | |
| Mittevõistluslik mäng | |
| Mängu versioon | Reisikomplekt |
| Mänguaeg (min) | 3 min |
| Mänguaeg (max) | 20 min |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Kaartide arv | 82 tk |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Väljalaskekuupäev | 01-08-2015 |
| Päritoluriik | Tšehhi Vabariik |
| Sertifikaat | CE |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi sisu | |
| Mängutegelaste arv | 4 tk |
| Pakendi sisu | 1 game board with integrated roulette wheel, 4 figurines with plastic bases, 9 numbered activity boards, 2 dot stencils, 54 letter tokens, 20 number tokens, 8 health and safety tokens, 7 tangram pieces, 1 manual |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Prantsuse keel |
| (cdm) lisakasutus | Hoonesisene |
| (cdm) varuosade saadavusperiood | 24 |
| Peamise (välis)kesta pakendi tüüp | Kartong |
| (cdm) minimaalne vanus | 48 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 1,42 kg |
| Pakendi kõrgus | 231 mm |
| Pakendi laius | 335 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Critical thinking training, Loogilise mõtlemise koolitus, Peenmotoorika treening, Loova mõtlemise oskuste koolitus, Kujutlusvõime arendamine, Värvide õppimine, Kujundusõpe, Loomade õppimine, Numbrite õppimine |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 118,4 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 272,3 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 30 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 10 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 344 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 353 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,78 kg |
| Kaubaaluste tüüp | 800 x 1200 mm |