Tootja: Ravensburger
Mudel: 27270
EAN: 4005556272709
Ravensburger 27270. Toote tüüp: Lauamäng, Žanr: Strateegia, Soovitatav vanus (min): 12 aasta(t)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ravensburger 27270 lauamäng Dungeons, Dice and Danger Strateegia | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Strateegia |
| Mängu nimi | Dungeons, Dice and Danger |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng |
| Mänguaeg (min) | 30 min |
| Mänguaeg (max) | 45 min |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 12 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Materjal | Paber, Puit |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi sisu | |
| Mängureeglid kaasas | |
| Pakendi sisu | 5 wooden cubes, 2 blocks with 50 sheets each (= 200 levels) 4 pencils, 1 set of instructions |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 190 mm |
| Laius | 270 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kõrgus | 60 mm |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, UKCA |